Folosim fişiere cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare pe site.
Citeşte Politica cookie, Termeni şi condiţii, Politica de confidenţialitate.

vreau sa merg!

acum 6 ani 4 luni #2407 de Thin
Incerc sa dau de voi la tren de 2 saptamani dar se pare ca nu reusesc! Daca cineva din grup merge maine la munte ( 20.06.2015) l-as ruga sa ma contacteze pe telefon 0761662832 sa ma intalnesc la tren..Se pare ca am ghinion de nu reusesc sa va gasesc :?
Imi doresc foarte mult sa reiau drumetiile cu voi...dupa foarte mult timp de absenta!
Va multumesc si astept!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 6 ani 3 luni #2419 de Ilinca
Buna!

Imi pare rau ca nu ai primit raspuns la timp (eu acum am vazut intrebarea), se pare ca in perioada aceasta a fost multa lume prin concedii...
O sa incerc sa aflu cine merge sigur we acesta la munte, daca mai esti interesat.
Ca regula generala, Floarea se strange cam in al doilea vagon al regionalului 3001 de 6.20 din Gara de Nord, in principal sambata (dar sunt persoane care merg si duminica).
Daca vrei mai poti strange informatii si relua legaturile la intalnirile din Bucuresti - acum, pe timpul verii - sunt in Cismigiu, lunea, incapenad cu ora 18, langa terasa La biblioteca (vezi anunturile).

acum 7 luni 12 ore #4092 de Baumgaertner

Thin a scris: Incerc sa dau de voi la tren de 2 saptamani dar se pare ca nu reusesc! Daca cineva din grup merge maine la munte ( 20.06.2015) l-as ruga sa ma contacteze pe telefon 0761662832 sa ma intalnesc la tren..Se pare ca am ghinion de nu reusesc sa va gasesc :?
Imi doresc foarte mult sa reiau drumetiile cu voi...dupa foarte mult timp de absenta!
Va multumesc si astept!

salut, ai reușit să găsești grupul?

• Nepermis: pentru a crea subiect nou.
  • Nepermis: pentru a răspunde.
  • Nepermis: pentru a adăuga atașamente.
  • Nepermis: să-ți editeze mesajele.

Biblioteca

Biblioteca Floarea de Colţ vă propune o colecţie de materiale informative având ca temă centrală muntele, natura, aventura, călătoriile, fotografia, etc. Adunate prin bunăvoinţa donatorilor cărţile sunt la dispoziţia membrilor clubului pentru a fi lecturate.

Cronica săptămânală

Amănunte despre turele săptămânale şi albumele foto aferente, activităti recente ale clubului consemnate în forum.

© 2021 Asociația Club Alpin Floarea de Colț București

CUI 36110772
RO64BTRLRONCRT0345072901, Banca Transilvania, Sucursala Victoria