Folosim fişiere cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare pe site.
Citeşte Politica cookie, Termeni şi condiţii, Politica de confidenţialitate.

helaaau!! chiar nimeni nu are concediu in prima parte ...

acum 11 ani 10 luni #738 de angela
a lunii august si nu vrea la munte???
Eu cam trebuie sa plec in CO dupa 1 august e si prognoza buna si nu reusesc sa gasesc amatori de ture montane. S-a rarit lumea si la tren, simbata.
Despre activitatea pe forum... tot nu vad mai nimic-desi e vremea vacantelor.
Va rog sa ma contactati daca aveti ceva idei-planuri-dorinte de mers la mai multe zile spre destinatii montane mai interesante, eventual masina/cort sau expeditie.
Multumesc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 11 ani 10 luni #741 de vali
Salutare,
Iti admir tenacitatea si perseverenta cu care vrei sa trezesti Floarea de colt. O optiune devine o obligatie si cred ca toata lumea de asa ceva fuge. Inca nu am terminat renovarile si nu pot veni sambata, dar nu-ti pierde speranta; imi doresc trasee la 2 zile...
Vali

acum 11 ani 9 luni #753 de angela
Pacat Vali ca mai renovezi... Nu vii si la mine, daca tot ti-ai facut mina? :mrgreen:
Noi mergem, daca va fi totul cum trebuie in Iezer-Papusa la 2 zile simbata asta. Relativ clasic. Deocamdata sintem 3. mai vrea cineva?
Speram sa ne adunam de vreo 2 masini, dar lumea e speriata de "greu"... adica sculat devreme, drum lung etc.

Atașament nu a fost găsit

Atașament nu a fost găsit

spintecatura_PA.JPG

• Nepermis: pentru a crea subiect nou.
  • Nepermis: pentru a răspunde.
  • Nepermis: pentru a adăuga atașamente.
  • Nepermis: să-ți editeze mesajele.

Recente

Biblioteca

Biblioteca Floarea de Colţ vă propune o colecţie de materiale informative având ca temă centrală muntele, natura, aventura, călătoriile, fotografia, etc. Adunate prin bunăvoinţa donatorilor cărţile sunt la dispoziţia membrilor clubului pentru a fi lecturate.

Cronica săptămânală

Amănunte despre turele săptămânale şi albumele foto aferente, activităti recente ale clubului consemnate în forum.

© 2020 Asociația Club Alpin Floarea de Colț București

CUI 36110772
RO64BTRLRONCRT0345072901, Banca Transilvania, Sucursala Victoria