Folosim fişiere cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare pe site.
Citeşte Politica cookie, Termeni şi condiţii, Politica de confidenţialitate.

Curmatura in octombrie

acum 11 ani 7 luni #797 de angela
Vara asta nu prea mi-a iesit concediul, poate iese acum, desi perioadele de vreme buna par a fi numarate.
Ma bate un gind sa profit de un mic respiro, s-a parea ca de marti incolo vine o bucatica de vreme stabila de toamna si propun o noua Piatra Craiului, de data asta pe celalalt versant-mai insorit, cu baza la Curmatura, 4-5 zile sau mai mult, daca tine. Nu e nimic batut in cuie. Trasee vor fi dupa cum permite vremea si starea stincii. Daca sint amatori, contactati-ma. Daca mai amin, va fi prea frig deja...la urmatoarea perioada "stabila"... :(

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 11 ani 7 luni #805 de angela
UPDATE:
Vom fi 4 se pare de vineri pina duminica in Curmatura. Eu am sa mai ramin in zona si saptamina urmatoare, probabil in Curmatura ceva si poate spre sfirsitul intervalului la Plaiul Foii, depinde si de ce idei crete sau mai putin crete de trasee imi trec prin cap. Daca cineva este interesat sa ma gaseasca, putem sa ne asociem eventual.
Noul numar de telefon al cabanei Curmatura (va fi/este): 0745454184 (inca mai functioneaza vechiul numar).

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

• Nepermis: pentru a crea subiect nou.
  • Nepermis: pentru a răspunde.
  • Nepermis: pentru a adăuga atașamente.
  • Nepermis: să-ți editeze mesajele.

Recente

Biblioteca

Biblioteca Floarea de Colţ vă propune o colecţie de materiale informative având ca temă centrală muntele, natura, aventura, călătoriile, fotografia, etc. Adunate prin bunăvoinţa donatorilor cărţile sunt la dispoziţia membrilor clubului pentru a fi lecturate.

Cronica săptămânală

Amănunte despre turele săptămânale şi albumele foto aferente, activităti recente ale clubului consemnate în forum.

© 2020 Asociația Club Alpin Floarea de Colț București

CUI 36110772
RO64BTRLRONCRT0345072901, Banca Transilvania, Sucursala Victoria