Folosim fişiere cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare pe site.
Citeşte Politica cookie, Termeni şi condiţii, Politica de confidenţialitate.

Căciula de Aur 2014

acum 6 ani 2 luni #2279 de boreal2007
Le-ai cam bramburit, "stimabile", dar te înțeleg. Ție îți ia mai mult de 24h ca să-ți revii după o petrecere.

Ca să citez un clasic încă în viață, "ce imi place mie la nebunie pe retelele astea de socializare este faptul ca lumea pune informatiile pe tava, fara sa ii forteze nimeni sa faca lucrul asta". Așadar, despre mârlănia de mai jos este vorba, "stimabile":

"Am o intrebare. Cine plm este Laurentiu Pavel ??? Ce mare somitate in domeniul fotografiei este acest Laurentiu Pavel ? Ati auzit careva de Laurentiu Pavel ? E cumva un mare fotograf, recunoscut pe plan national si international ??? Eu unul nu am auzit !"

Se spune că muntele modelează caractere, dar de unde nu-i, vorba ceea, nici Dumnezeu nu cere.

Încearcă să te dregi cu un vin sec sau, și mai bine, cu un rudotel.

Nu mai intervin pe acest topic. Las vreascurile să semene vânt!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 6 ani 2 luni #2280 de emil1980
<QUOTE>

Le-ai cam bramburit, "stimabile", dar te înțeleg. Ție îți ia mai mult de 24h ca să-ți revii după o petrecere.

</QUOTE>
Iarasi vorbesti in necunostiinta de cauza. Ma cunosti ?

<QUOTE>

Încearcă să te dregi cu un vin sec sau, și mai bine, cu un rudotel.

</QUOTE>
Care este rostul acestui atac la persoana ? Iar postezi in necunostiinta de cauza :lol: :lol: :lol:

<QUOTE>

Ca să citez un clasic încă în viață, "ce imi place mie la nebunie pe retelele astea de socializare este faptul ca lumea pune informatiile pe tava, fara sa ii forteze nimeni sa faca lucrul asta". Așadar, despre mârlănia de mai jos este vorba, "stimabile":

"Am o intrebare. Cine plm este Laurentiu Pavel ??? Ce mare somitate in domeniul fotografiei este acest Laurentiu Pavel ? Ati auzit careva de Laurentiu Pavel ? E cumva un mare fotograf, recunoscut pe plan national si international ??? Eu unul nu am auzit !"

</QUOTE>
Hmmm, unde este marlania ? :lol: :lol: :lol:
Nu este asa ca adevarul doare. Cand am pus intrebarea Cine este ..... ? Este un adevar dureors nu este asa ? Este o mare rana in orgoliul personal :lol: :lol: :lol:
Crezi ca am postat la nervi ? Te inseli amarnic. Special am postat. Ca sa ranesc in orgoliu.
Offf, atat de previzibili puteti sa fii. V-am facut profilul psihologic, imediat ce v-am studiat conturile de Facebook. Si nu sunt psiholog de meserie. Dar imi place sa cercetez, doar lucrez in domeniu.
Iar raspusnul pe care l-ai postat, inclusiv atacurile la persoana, ma asteptam le ele :lol:
Off, Cristi, prea previzibil esti. fii mai creativ. Atacurile la persoana te descalifica.

Uite, reformulez intrebarea. Pe cate coperti ale revistei National Geographic Romania, apar pozele celui la care am facut intrebarea ? :D

Cristi, tie iti spun.....Rusinica, pentru atacurile gratuite la adresa mea. Eu tie nu ti-am facut nimic, cu tine nu am absolut nici o tangenta. Doar o data am fost in tura, pe 30 noiembrie. In rest nu te cunosc si nu ma cunosti. De ce asa manie proletara ? Adevarul doare nu e asa ? :lol: :lol: :lol:

Iti recomand calduros sa iti cheltui energia incercand sa ii ajuti cu sugestii utile pe Diana Serban si Florin Lacatus, organizatorii concursului foto.
Asta este tematica acestui topic. Nu atacurile la perosna gratutie. Apropo, vezi ca ti-am raportat postarea pentru incalcarea regulamentului. Unde sunt eu moderator pe forum, la asa postare utilizatorul isi lua sanctiune imediat :lol:
Un lucru sa bagi la cap draga Cristi. Cu mine nu iti merge. In fata mea nu vei avea niciodata ultimul cuvant. Nu ai cum. Esti mult prea previzibil. Fii mai creativ. Pune-ti mintea la contributie :lol: :lol: :lol:

Apropo, intamplator unchiul meu este fotograf profesionist. Stie foarte bine tagma fotografilor profesionisti si orgoliile care sunt acolo. Nu sunt strain de ce se intampla in bransa.

Ca sa vezi ca nu iti pot pica, desi m-ai atacat aiurea, eu te iert si iti urez SARBATORI FERICITE !!!\

PS Imi cer scuze moderatorilor pentru off-topcic, dar am fost fortat sa fac acest lucru. Voi ajuta cu placere cu sugestii, referitoare la concursul foto. Rugamintea mea este sa nu mai fiu atacat......

acum 6 ani 2 luni #2281 de ex_admin
A umili pe cineva este un act nedemn. A denigra juriul Caciulii de Aur este un act iresponsabil, pentru că se întoarce ca un bumerang asupra clubului nostru. Juriul a fost invitat în numele clubului să jurizeze concursul de fotografie. A făcut o acțiune de voluntariat. Pe care a împlinit-o cu brio. Și pentru care îi mulțumim foarte mult.

Membrii Florii de Colț care continuă să vorbească de rău juriul sunt invitați în afara clubului.

acum 6 ani 2 luni #2282 de emil1980
Ca un rezumat al propunerilor din postarile mele precedente:
-Specificare in regulament daca se face o prejurizare sau nu;
-Specificare mai clara a criteriilor de jurizare (incadrare in tema, compozitie, originalitate, impresie artistica, etc);
-Specificare mai clara a temei concursului foto;
-Incercare cooptare in juriu a domnului Cristian Lascu;
-Sunt de acord cu propunera lui MIhai Cernat de a face parte din echipa de organizare a viitorului concurs foto;
-Sunt de acord cu celelalte propuneri ale lui Mihai Cernat (privind votarea juriului, etc);
-Sunt de acord cu observatiile Angelei Vasilescu.

Cam astea ar fi propunerile/sugestiile mele. Sper ca si alti membri/simpatizanti ai clubului sa vina cu idei si apoi sa dezbatem pe tema lor, conform tematicii acestui topic.

SARBATORI FERICITE !

• Nepermis: pentru a crea subiect nou.
  • Nepermis: pentru a răspunde.
  • Nepermis: pentru a adăuga atașamente.
  • Nepermis: să-ți editeze mesajele.

Biblioteca

Biblioteca Floarea de Colţ vă propune o colecţie de materiale informative având ca temă centrală muntele, natura, aventura, călătoriile, fotografia, etc. Adunate prin bunăvoinţa donatorilor cărţile sunt la dispoziţia membrilor clubului pentru a fi lecturate.

Cronica săptămânală

Amănunte despre turele săptămânale şi albumele foto aferente, activităti recente ale clubului consemnate în forum.

© 2021 Asociația Club Alpin Floarea de Colț București

CUI 36110772
RO64BTRLRONCRT0345072901, Banca Transilvania, Sucursala Victoria